19.05.2013  |  Petr Stupka/Boris Hasa

Starší dorost zabral, odnesl to Humpolec

Starší dorost zabral, odnesl to Humpolec

B l a n s k o - Starší dorostenci po dvou předchozích porážkách zabrali. V rámci 24. kola divize D porazili svěřenci trenéra Petra Stupky v domácím prostředí druhý celek tabulky Humpolec jednoznačně 6:1.

 
 
24.kolo, sobota 18.5.2013, 10:15
6FK Blansko
Sestava: Němec - Šebela (75. O. Blažek), Daněk, Vágner, Bláha (70. Machorek) - Horáček, Souček, M. Zouhar - Keprt, Trávníček, Buchta (73. Bawihung)
Trenér: Petr Stupka
1AFC Humpolec
Poločas: 2:1
Branky: Trávníček 2, Horáček 2, Buchta, M. Zouhar

Komentář k zápasu

„Náš počáteční tlak jsme korunovali již v 5. min., kdy po faulu na Buchtu proměnil pokutový kop Horáček. V 10. min. se Buchta prosadil sám a technickou střelou zvýšil na 2:0. Jenže přišla hrubka ve středu hřiště a soupeřův útočník z naších obránců udělal solné sloupy a po kličce brankáři dal do prázdné branky kontaktní gól, to běžela 17. minuta. Tato branka nás zmrazila a zbytek poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Do druhého poločasu jsme se snažili mužstvo nabudit a pojistit vedení. Určitě jsme zvládli vstup do poločasu lépe než v minulém utkání v Bohunicích, ale hra byla stále vyrovnaná a brankář Němec musel předvést několik skvělých zásahů. Naštěstí se nám podařil dát rozdílový gól, konkrétně v 62. min. z kopačky Horáčka. To nás zvedlo a začali jsme přebírat iniciativu, ale stále jsme museli myslet na zadní vrátka. V 73. min. se podařilo Trávníčkovi přehodit hostujícího brankáře a zvýšit naše vedení již na 4:1. Soupeř povolil a my jsme přidali ještě dvě branky Zouharem a opět Trávníčkem,“ zhodnotil vývoj utkání trenér Petr Stupka.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu