22.04.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost porazil Velké Meziříčí

B l a n s k o - V rámci 20. kola divize D porazil mladší dorost FK Blansko celek Velkého Meziříčí, když obě branky zaznamenal po změně stran útočník Ivo Beránek.

20.kolo, sobota 20.4.2013, 12:30
Sestava: Šmerda - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Keprt - Vymazal, Vintr, Jabůrek, Loula - Beránek, Semchuk
Náhradníci: Matuška, Staněk, Maňoušek, Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FC Velké Meziříčí
Branky: Beránek 2

„První poločas byl z naší strany velice špatný. Vázla nám kombinace, chyběl pohyb bez míče a nebylo poznat, kdo je na třetím a kdo na jedenáctém místě v tabulce. Po domluvě v poločase a po prostřídání se hra zlepšila. Měli jsme územní převahu a nakonec jsme získali tři body. S výkonem jsem však spokojený nebyl. Po výborně odehraných utkáních v Otrokovicích a v Třebíči si musí hráči uvědomit, že podcenit nelze žádný zápas ani proti papírově slabším soupeřům,“ poznamenal k utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Foto: Zdeněk Nevřela, Bohumil Hlaváček