15. kolo , 9. června 2013, FC Sparta Brno - FK Blansko

FC Sparta Brno

Branky: Vintr 2, Kratochvíl

„Zápas se hrál v pravé poledne za úmorného vedra se silným soupeřem, který v minulém kole porazil Bohunice. Celý zápas jsme měli územní převahu. Mimo vstřelené branky jsme nastřelili tyč, břevno a od vyšší porážky domácí zachránil výborný brankař, který chytal i za starší dorost. Soupeř měl nebezpečné standardní situace z nichž dokázal dvakrát zakončit, ale náš brankař si s oběma pokusy lehce poradil. K ničemu jinému jsme domácí nepustili. Všichni hráči včetně náhradníků podali výborný výkon, sáhli si na dno svých sil a zaslouženě odvezli tři body,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.