10.06.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost na hřišti Sparty nezaváhal

B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci v minulém kole poprvé na jaře ztratili body. Ze smolné porážky na Vrchovině se svěřenci trenéra Pokoje rychle oklepali, když na půdě Sparty Brno zvítězili 3:0.

15.kolo, neděle 9.6.2013, 12:30
0FC Sparta Brno
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Maňoušek - Keprt, Kratochvíl, Jabůrek, Loula - Vintr, O. Zmeko
Náhradníci: Staněk, Semchuk, Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Vintr 2, Kratochvíl

„Zápas se hrál v pravé poledne za úmorného vedra se silným soupeřem, který v minulém kole porazil Bohunice. Celý zápas jsme měli územní převahu. Mimo vstřelené branky jsme nastřelili tyč, břevno a od vyšší porážky domácí zachránil výborný brankař, který chytal i za starší dorost. Soupeř měl nebezpečné standardní situace z nichž dokázal dvakrát zakončit, ale náš brankař si s oběma pokusy lehce poradil. K ničemu jinému jsme domácí nepustili. Všichni hráči včetně náhradníků podali výborný výkon, sáhli si na dno svých sil a zaslouženě odvezli tři body,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.