17.06.2013  |  Petr Stupka/Boris Hasa

Starší dorost se rozloučil se sezónou porážkou

B l a n s k o - Starší dorost se sezónou 2012/2013 rozloučil domácí porážkou 1:4 s Havlíčkovým Brodem, která byla pro svěřence trenéra Petra Stupky třetí v řadě. Vinou zranění a nemocem navíc v náročných podmínkách nemohli využít žádné náhradníky.

16.kolo, sobota 15.6.2013, 10:15
Sestava: Šebela - Bláha, Brichta, Vágner, Machorek - Šafařík, Michalík, Horáček, Keprt - M. Zouhar, Hlaváček
Trenér: Petr Stupka
4FC Slovan Havlíčkův Brod
Branka: Keprt

„Starší dorostenci zakončili sezónu třetí prohrou v řadě. V úmorném vedru přivítali druhý tým soutěže a po dobrém výkonu v prvním poločase nakonec nezvládli poločas druhý a podlehli soupeři rozdílem tří branek. I přesto patří klukům poděkování, protože porážka je zbytečně vysoká. Bez možnosti střídat kluci odevzdali vše, co v nich bylo,“ zhodnotil utkání trenér Petr Stupka.