14. kolo , 10. listopadu 2013, FK Blansko B - FC Medlánky

5:1

FC Medlánky

Poločas: 2:1
Branky: 6., 49., a 58. Nečas, 32. Hepp, 70. Pokorný z pen.

Za neustálé převahy našich hráčů jsme brzy vedli díky s chutí hrajícímu Janu Nečasovi, který se dobře zorientoval ve vápně a s jistotou zakončil - 1:0. Bohužel za pět minut špatně zahranou malou domů vystihl útočník soupeře, obešel Karla Macháče a vyrovnal - 1:1.

Poté znovu Jan Nečas agilně pracoval v pokutovém území, až se míč dostal k Heppovi, který přesně zakončil k tyči - 2:1. V další fázi jsme měli převahu, předváděli pěkné kombinace a navíc jsme si byli dvakrát faulování v pokutovém území. Ani v jednom případě se penalta nepískala, i když za zákrok na Nečase měla zcela určitě následovat.

Ve druhé půli jsme vysunuli Nečase na hrot, Majer se stáhl do zálohy a bylo to znát. Honza nejenže dvě branky vstřelil, ale další pěkné šance připravoval. Stoprocentní měl dvakrát Majer a dvakrát také s chutí hrající dorostenec Michal Skoupý, který v 10 hodin dopoledne odehrál utkání za dorost Prostějova. Poslední branku dal z penalty za faul na Nečase Martin Pokorný - 5:1.