12.09.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost v Otrokovicích uhrál remízu

O t r o k o v i c e / B l a n s k o - V rámci 5. kola Moravskoslezské divize D se mladší dorostenci představili na půdě Otrokovic. Přes poločasové vedení 2:1 se nakonec svěřenci trenéra Jiřího Pokoje rozešli se svým soupeřem smírně po výsledku 2:2.

5.kolo, sobota 7.9.2013, 12:30
2FC Viktoria Otrokovice
Sestava: Matuška - Šíbl, Bílek, Študent, Dobeš - Loula, Psota, Mareček, Keprt - O. Zmeko, Vintr
Náhradníci: D. Zmeko, Kala, Maňoušek, Zemach, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: O. Zmeko, Vintr

„Zápas příliš fotbalové krásy nepobral. Byl to spíše oboustraně boj se spoustou zbytečných faulů a řečnění. Vstup do zápasu se nám povedl, když v 11. min. na přesnou přihrávku naběhl O. Zmeko a s přehledem zakončil. Domácím se podařilo ve 28. min. vyrovnat, ale za pět minut dostal Vintr míč do běhu, šel sám na brankáře a nabídnutou šanci využil. Druhý poločas zahájili lépe domácí hráči. Ve 46. min. jsme podcenili jejich akci a bylo srovnáno. V 54. min. odpískal rozhodčí přísný pokutový kop v náš neprospěch, ale brankař Matuška ho chytil. Nerad to říkám, ale tak jako toho obě mužstva příliš nepředvedla na hřišti neměli svůj den ani rozhodčí,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.