18.09.2013  |  Josef Šmerda

Starší žáci si odvezli z Židenic porážku

B r n o / B l a n s k o - V rámci 4. kola krajského přeboru zavítali starší žáci na půdu celku ČAFC Židenice. Zde se sice svěřenci trenéra Michala Šenkeříka dostali zásluhou Tomáše Feika do vedení, pak už však mířili do černého pouze domácí, kteří nakonec vyhráli 4:1.

4.kolo, neděle 15.9.2013, 09:30
4ČAFC Židenice
1FK Blansko
Sestava: Holík - Pačovský, Přikryl, Sekanina, Kakáč - R. Souček, Feik, Moravec, Ševčík - Chongor, Mlčoušek
Náhradníci: Šamšula, Šenkeřík, Kadlec, Veselý, Rumler
Trenér: Michal Šenkeřík
Poločas: 2:1
Branka: Feik

Komentář k zápasu

Po výborném vstupu do utkání se hráči Blanska v 10. min. ujali vedení brankou Feika. Postupně domácí vyrovnali hru a od druhé poloviny prvního poločasu byli již lepším týmem. Ve 20. min. domácí hráč nastřelil břevno naší brány a poté dvěma brankami ve 25. a 30. min. Židenice otočily vývoj utkání ve svůj prospěch.

Do druhého poločasu jsme navíc vstoupili katastrofálně a domácí po brejcích ve 40. a 43. min. zvýšili na 4:1. O výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto, domácí hru v pohodě kontrolovali a hráči Blanska se na zvrat v utkání již nezmohli.

V dalším těžkém utkání hostí starší žáci na Údolní v sobotu od 11:45 hod. jednoho z favoritů soutěže, tým Svratky Brno.