4. kolo , 15. září 2013, ČAFC Židenice 2011 - FK Blansko

ČAFC Židenice 2011

4:1

Poločas: 2:1
Branka: Feik

Po výborném vstupu do utkání se hráči Blanska v 10. min. ujali vedení brankou Feika. Postupně domácí vyrovnali hru a od druhé poloviny prvního poločasu byli již lepším týmem. Ve 20. min. domácí hráč nastřelil břevno naší brány a poté dvěma brankami ve 25. a 30. min. Židenice otočily vývoj utkání ve svůj prospěch.

Do druhého poločasu jsme navíc vstoupili katastrofálně a domácí po brejcích ve 40. a 43. min. zvýšili na 4:1. O výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto, domácí hru v pohodě kontrolovali a hráči Blanska se na zvrat v utkání již nezmohli.

V dalším těžkém utkání hostí starší žáci na Údolní v sobotu od 11:45 hod. jednoho z favoritů soutěže, tým Svratky Brno.