02.10.2013  |  Josef Šmerda

Starší žáci odvezli všechny body z Veselí

Starší žáci odvezli všechny body z Veselí

B l a n s k o - V 6. kole krajského přeboru se starším žákům dařilo. Díky hattricku Gansukha Hongora si odvezli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka ze hřiště soupeře po výsledku 1:3 všechny body.

 
 
6.kolo, neděle 29.9.2013, 11:30
1FC Veselí nad Moravou
3FK Blansko
Sestava: Holík - Feik, Pačovský, Sekanina, Přikryl - Gregor, Šmerda, Moravec, Prudil - Gansukh, Ševčík
Náhradníci: Šenkeřík, Šamšula, Souček, Mlčoušek, Ceke
Trenér: Michal Šenkeřík
Poločas: 1:2
Branky: Gansukh 3

Komentář k zápasu

Tentokrát téměř s kompletním kádrem odjížděli starší žáci k dalšímu těžkému utkání na hřiště momentálně druhého celku KP Veselí.

Domácí začali náporem a prvních deset minut zatlačili hráče Blanska do hluboké defenzivy. Tlak domácích také vedl k několika šancím. Ve 12. min. již překonaného Holíka zachránila tyč a z našeho následného rychlého protiútoku se díky nedorozumění domácího brankáře a stopera dostal k míči Gansukh a otevřel skóre - 0:1.

Pro domácí to byl šok a my jsme začali hru v poli vyrovnávat a stále jsme hrozili z brejků. Další z nich po spolupráci s Mlčouškem využil opět Gansukh a zvýšil na 0:2.

Domácí měli také výborné příležitosti, ale Holík nás výbornými zákroky podržel. Také naši útočníci se nenechali zahanbit a šance Mlčouška a Gansukha byli 100%. Ve 30. min. si naše obrana a brankář vybrali slabší chvilku, po nedorozumění ve středu hřišti dával malou domů Gregor a ta k údivu všech skončila v Holíkově bráně - 1:2.

Hned v úvodu druhého poločasu po výborné kombinaci a nahrávce Ševčíka postupoval sám Gansukh na domácího brankáře a chladnokrevně zavěsil - 1:3.

Další výbornou šanci na zvýšení vedení měl Prudil, ale jeho střela jen těsně minula bránu. Domácí se snažili o zkorigování výsledku a také měli většinou po našich chybách několik výborných příležitostí, ale buď netrefili bránu nebo výborně zakročil Holík, který tak odčinil svoji minelu z 1. poločasu.

Opět vynikající výkon celého týmu vedl k zaslouženému zisku tří bodů, které budou muset opět kluci potvrdit v dalším domácím utkání s týmem Starého Lískovce, které sehrají v sobotu od 11:15 na stadionu na Údolní.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu