23.10.2013  |  Josef Šmerda

Starší žáci v Kyjově remizovali, přesto drží kontakt s čelem tabulky

Starší žáci v Kyjově remizovali, přesto drží kontakt s čelem tabulky

K y j o v / B l a n s k o - Přestože v 9. kole krajského přeboru skončila vítězná série starších žáků, která se zastavila na čísle 4, udrželi se svěřenci trenéra Michala Šenkeříka po bezbrankové remíze v Kyjově v kontaktu s čelem tabulky. Na vedoucí duo Svratka - Veselí ztrácení pouhé tři body.

 
 
9.kolo, sobota 19.10.2013, 09:00
0FC Kyjov 1919 o.s.
0FK Blansko
Sestava: Holík - Pačovský, Feik, Sekanina, Kakáč - Mlčoušek, Moravec, Přikryl, Gregor - Gansukh, Ševčík
Náhradníci: Šenkeřík, Šamšula
Trenér: Michal Šenkeřík
Poločas: 0:0

Komentář k zápasu

V Kyjově hráli starší žáci o udržení kontaktu s vedoucím duem Svratka – Veselí. V prvním poločase se hrál fotbal plný nepřesností a chyb na obou stranách.

Hráči Blanska byli nebezpeční v úvodních patnácti minutách, kdy si také vytvořily dvě dobré příležitosti ke skórování. Domácí postupně hru vyrovnali a v závěru měli také oni šanci, ale Holíka nepřekonali.

Druhý poločas se již odehrál zcela v režii hráčů Blanska. Domácí se jen bránili a k ohrožení naší brány se prakticky nedostali. Postupně si kluci vytvořili 100% šance, ale Gansukh, několikrát Ševčík a Gregor je neproměnili a tak bohužel utkání skončilo bezbrankovou remízou, která je vzhledem k vývoji utkání pro nás hodně málo.

Zaváhání budou moci kluci odčinit v sobotu 26. 10., kdy na domácím hřišti na Údolní hostí od 10:45 poslední tým tabulky Vojkovice.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu