05.05.2014  |  Miloš Vašák st.

Rezerva na bodový import z Čebína nenavázala

Rezerva na bodový import z Čebína nenavázala

B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko B si opět zkomplikovali cestu za záchranou. Svěřenci Ivana Študenta nedokázali v domácím duelu se Svratkou Brno povrdit předchozí venkovní výhru v Čebíně a podlehli svému soupeři poměrem 1:3.

 
 
20.kolo, sobota 3.5.2014, 16:30 | stadion na Mlýnské, Blansko
1FK Blansko B
Sestava: Švancara - Zavoral, Mokrý, Vágner (46. Kratochvíl), Kopecký - P. Beneš (73. M. Vašák ml.), Pokorný, M. Zouhar, Buchta (62. Pokoj) - M. Skoupý, Hansl (56. D. Juránek)
Náhradníci: D. Juránek, Brichta, M. Vašák ml., Pokoj, Kratochvíl, Suchý
Trenér: Ivan Študent
Asistent a vedoucí mužstva: Miloš Vašák st.
3FC Svratka Brno
Poločas: 1:2
Branky: M. Skoupý - M. Kratochvíl, M. Sedláček, Křivánek

Komentář k zápasu

Na tento zápas jsme měli široký kádr. Na hřišti byli ale důslednější hosté, kteří již v 5. min. šli do vedení, když kolnou přihrávku do pokutového území využil útočník k překonání Švancary - 0:1.

Poté jsme měli optickou převahu, ale chyběl nám důraz v osobních soubojích a vinou nepřesných přihrávek jsme se téměř nedostali do zakončení. Nebezpečný byl až přímý kop Pokorného, ale míč prošel až za bránu. Následně se pokoušel dvakrát
z trestného kopu prosadit Hansl, ale hostující brankář byl pozorný.

Soupeř hrál důrazněji, což ve 24. min. dokumentoval po centru z levé strany nabíhající útočník, který povedenenu střelou rovlnil síť naší brány - 0:2.

Náš tým zůstal trošku překvapený, protože takový vývoj jistě nečekal. Přesto se podařilo ve 36. min. po dlouhém pasu Michalovi Skoupému obejít obránce a prostřelit brankáře - 1:2.

Ve druhém poločase jsme provedli několik střídání, do hry se dostal dorostenec Kratochvíl, na hrot útoku Pokoj, ale obraz hry se příliš nezměnil, Naopak hosté po jednom z protiútoku z levé strany přidali Filipem Křivánkem třetí branku - 1:3.
Z naší strany měl ještě slibnou příležitost bojovný Michal Skoupý, ale neprostřelil brankáře, stejně jako Pokoj netrefil z úhlu prázdnou branku.

Ohlasy trenérů

Miloš Vašák st., FK Blansko B: „Tentokrát jsme neodehráli dobrý zápas, byť když se podíváme na sestavu jen stěží
v současné době složíme lepší mužstvo. Respektovali jsme dohodu s trenérem A týmu ohledně hráčů a prováděli ve druhém poločase některá střídání. Nevím, jestli došlo k podcenění soupeře, nebo kluci spoléhali jeden na druhého, že to přijde prostě nějak samo, ale tento zápas jsme měli vyhrát. Scházela nám především kvalita, vše bylo dost na náhodu a nepřesné. Soupeř proto vyhrál zaslouženě.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu