03.11.2014  |  David Bednář/Boris Hasa

Mladší dorostenci si z Havlíčkova Brodu přivezli bod

B l a n s k o - Mladší dorostenci ve 13. kole divize D navázali na zisk čtyř bodů z posledních dvou domácích utkání a ze hřiště B týmu Havlíčkova Brodu si odvezli bod za remízu 1:1. O jedinou branku se v prvním poločase postaral Dominik Zmeko.

13.kolo, sobota 1.11.2014, 12:30
1FC Slovan Havlíčkův Brod B
Sestava: Holík - Šustr (59. Gansukh), Feik, Přikryl, Kala (76. Šenkeřík) - Šamalík, D. Šmerda, Gregor, Hanák (69. Borek) - Študent (C), D. Zmeko
Náhradníci: Borek, Gansukh, Šenkeřík
Trenér: David Bednář
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
Branka: 27. D. Zmeko

Zápas hraný na umělé trávě se pro nás nevyvíjel dobře. Domácí nás zatlačili a jen díky Holíkovi jsme neinkasovali. Počáteční tlak soupeře jsme přestáli a díky D. Zmekovi jsme šli do vedeni, velkou zásluhu na brance měl také Pavel Šamalík - 0:1.

Ve druhé půli jsme bohužel obdrželi smolnou branku, kdy Holík vyrrazil tvrdou střelu jen před sebe a na následnou dorážku už nedosáhl - 1:1. Z naší strany to byl nepovedený poločas, paradoxně jsme v něm měli dvě 100% šance, ale D. Zmeko ani kapitán Študent neuspěli.

Následující utkání

1. kolo, sobota 8. 11. 2014, 10:15