13. kolo , 1. listopadu 2014, FC Slovan Havlíčkův Brod B - FK Blansko

FC Slovan Havlíčkův Brod B

1:1

Branka: 27. D. Zmeko

Zápas hraný na umělé trávě se pro nás nevyvíjel dobře. Domácí nás zatlačili a jen díky Holíkovi jsme neinkasovali. Počáteční tlak soupeře jsme přestáli a díky D. Zmekovi jsme šli do vedeni, velkou zásluhu na brance měl také Pavel Šamalík - 0:1.

Ve druhé půli jsme bohužel obdrželi smolnou branku, kdy Holík vyrrazil tvrdou střelu jen před sebe a na následnou dorážku už nedosáhl - 1:1. Z naší strany to byl nepovedený poločas, paradoxně jsme v něm měli dvě 100% šance, ale D. Zmeko ani kapitán Študent neuspěli.