07.09.2014  |  Boris Hasa

Farma vyšla v Žebětíně bodově i střelecky naprázdno

Farma vyšla v Žebětíně bodově i střelecky naprázdno

Ž e b ě t í n / B l a n s k o - Farmářský klub z Bořitova odehrál po dvou týdnech opět mistrovské utkání na hřišti soupeře. V Žebětíně však svěřenci trenéra Antonína Koláře st. skórovat nedokázali a podlehli domácím poměrem 3:0.

 
 
5.kolo, sobota 6.9.2014, 16:30 | stadion SK Žebětín
3SK Žebětín
Sestava: Náhlík - V. Jelínek, Buček, Ingr, Hejlek (C) - Čechura, Jabůrek, Havelka, Zavřel - Fous, Hráčský (64. Šeptun)
Náhradníci: Šika, Richter, Válka, Mich. Pokorný, Šeptun, Toman
Trenér: Roman Zavřel
0Sokol Bořitov
Sestava: F. Němec - Málek, M. Jelínek (C), Vágner, T. Hrazdíra - T. Sodomka, M. Hrazdíra, Kopecký, M. Beneš - Jarůšek, Bezděk
Náhradníci: Knies
Trenér: Antonín Kolář st.
Poločas: 2:0
Branky: 8. Čechura, 30. Havelka, 72. Zavřel

Komentář k zápasu

Farmářský celek z Bořitova odehrál v Žebětíně nešťastné utkání. Přestože svěřenci trenéra Antonína Koláře drželi častěji míč na svých kopačkách, jejich akcím scházel důraz v pokutovém území a také efektivita. Soupeř, v jehož sestavě nastoupil i bývalý hráč Blanska Jakub Fous, trpělivě vyčkával na chyby a hrozil převážně po rychlých protiútocích.

Klid na jeho kopačky navíc přinesla 8. min., kdy se povedenou střelou prezentoval Václav Čechura - 1:0. Ještě před tím se šikovně uvolnil ve vápně Tomáš Jarůsek, akce skončila rohovým kopem. V 6. min. pak střelou z hranice vápna neuspěl Tomáš Kopecký.

V 19. min. předvedl povedenou střelu z uctivé vzdálenosti kapitán Bořitova Miroslav Jelínek, brankář Náhlík míč s vypětím všech sil vyrazil nad branku. Ve 30. min. další chybu v rozehrávce potrestal po samostatném úniku povedeným blafákem brankáři Němcovi Ivo Havelka - 2:0.

Ani po změně stran se hostům přes zvýšené usilí skórovat nepodařilo. Naopak v 58. min. pálil po dalším brejku Havelka těsně vedle. V 64. min. se podobně na opačné straně vedlo při zakončení hlavou M. Jelínkovi. Skóre zpečetili Žebětínští v 72. minutě. Čechura po vyhraném souboji vyslal po pravé straně střídajícího Šeptuna, který předložil míč na zlatém podnosu Romanu Zavřelovi, který střelou do prázdné branky uzavřel účet uktání - 3:0.

Následující utkání

6. kolo, neděle 14. 9. 2014, 16:00
TJ Sokol Bořitov - FC Miroslav
hřiště TJ Sokol Bořitov

Dohrávka, 4. kolo, středa 17. 9. 2014, 17:00
TJ Sokol Bořitov - RAFK Rajhrad
hřiště TJ Sokol Bořitov
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu