11. kolo , 19. října 2014, TJ Sokol Bořitov - FK Kunštát

TJ Sokol Bořitov

0:3

FK Kunštát

Branky: Chloupek, Stehlík, Haničinec

Úvodních 15 minut bylo z naší strany nadějných, poté však díky lepšímu pohybu a přesnější kombinaci převzal iniciativu soupeř a jen díky dobrým zákrokům brankáře F. Němce jsme drželi čisté konto. Ve 42. min. Kunštát využil zaváhání kraje naší obrany a nekrytý hráč trefil odkrytou branku - 0:1.

Po přestávce jsme přidali na důrazu a pohybu. Také se nám dařilo lépe kontrolovat míč. Když už se zdálo, že bychom mohli vyrovnat, přišla chyba, po které soupeř zvýšil na 0:2. Po zbytek utkání jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale proti v pohodě hrajícímu soupeři se nám to nepodařilo. Naopak Kunštát v 68. minutě navýšil na konečných 0:3.