04.11.2014  |  Boris Hasa/Antonín Kolář, Foto: Deník/Jan Charvát

Jelínkova hlavička stačila proti lídrovi na bod

B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova odehrál v sobotu poslední mistrovské utkání v tomto roce. Svěřenci trenéra Koláře v domácím prostředí hostili lídra tabulky SK Líšeň B. O výsledku remízového utkání rozhodla poslední desetiminutovka.

13.kolo, sobota 1.11.2014, 14:00 | hřiště TJ Sokol Bořitov
1Sokol Bořitov
Sestava: F. Němec - Bezděk, Jakubec, Jelínek, M. Beneš (55. A. Vašák) - Málek (70. P. Beneš), Kopecký, Mokrý, Knies - Novák, Jarůšek
Trenér: Antonín Kolář st.
1SK Líšeň B
Sestava: Zigo - Lontras, L. Vejmělek, Fousek, Marek - T. Vejmělek - Ovsepjan, Walla, Pavkeje, Večeřa (68. Zavřel) - Leasure
Trenér: Martin Maša
Branky: 80. Jelínek - 85. Leasure

S lídrem tabulky odehrál Bořitov dobré utkání. V prvním poločase měli domácí mírnou územní převahu, z níž pramenila šance kapitána Jelínka, jeho nebezpečná hlavička však cíl nenašla.

Po přestávce měli domácí herně navrch a dočkali se v 80. min. zasloužené odměny. Miroslav Jelínek se tentokrát hlavou nezmýlil a poslal Bořitov do vedení - 1:0. Euforie však vydržela pouze pět minut. V 85. min. hosté z Líšně po hrubce zásluhou Leasureho vyrovnali na konečných 1:1.