21.05.2015  |  Alois Ťoupek/Boris Hasa

O prohře Farmy v Dobšicích rozhodla jedna branka

O prohře Farmy v Dobšicích rozhodla jedna branka

D o b š i c e / B o ř i t o v - Farmářský Bořitov se trápí. V rámci 22. kola 1.A třídy, skupiny A prohrál na hřišti Dobšic po brance Prince 1:0. Jeho nejbližší pronásledovatel, 13. celek tabulky Sokol Lipovec, na něho ztrácí již jen jeden bod.

 
 
22.kolo, sobota 16.5.2015, 16:30 | hřiště Sokol Dobšice, Lahoferova ul.
1Sokol Dobšice
Sestava: Veleba - Zajíc, Princ, A. Stehlík (C), P. Stehlík, Čapoun, Procházka, Virgler (46. Křemenský), Ensinger, Neužil, Syrový
Náhradníci: Dufek, Křemenský, Pavlíček
Trenér: Karel Drábek
0Sokol Bořitov
Sestava: Němec - P. Beneš, Knies, P. Zouhar (83. J. Svoboda), T. Hrazdíra (78. Machorek), M. Zouhar, Bezděk (C), Kopecký, M. Hrazdíra, Málek, Mareček
Náhradníci: Jakubec, Svoboda, Mokrý, Machorek, Bosák
Vedoucí mužstva: Alois Ťoupek
Poločas: 0:0
Branka: 67. Princ
Rozhodčí: Vondryska - Janíček, Stuchlík

Komentář k zápasu

Utkání v Dobšicích se hrálo ve stejný čas, kdy A tým FK Blansko bojoval na hřišti Rosic. Z jeho řad nám přišel pomoci M. Zouhar. Mužstvo bylo doplněno několik hráči B týmu, přesto jsme chtěli na půdě 5. týmu tabulky uspět. Pro pracovní povinnosti se utkání nemohl zúčastnit trenér Sedláček.

Do zápasu lépe vstoupili domácí. Během prvního poločasu si vytvořili několik gólových šancí, které však nedokázali proměnit. V zakončení jim chybělo potřebné štěstí a také jim stál v cestě ve formě chytající Filip Němec.

Ve druhém poločase jsme chtěli zaměřit na nabezpečné útoky Dobšic, vedené po pravé straně. Bohužel právě z tohoto prostoru jsme v 67. min. inkasovali z kopačky Prince - 1:0.

Domácí si poté vytvořili další šance, které však brankou neskončily. Naši hráči i po provedených změnách v sestavě neměli sílu na zvrat nepříznivého vývoje utkání.

Následující utkání

23. kolo, neděle 24. 5. 2014, 16:30
TJ Sokol Bořitov - TJ Sokol Tasovice B
hřiště TJ Sokol Bořitov
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu