I. Loukota (75. Holík) - Šafařík (70. Zámek), Prudil, Adámek, Blaha, Zeman, Haničinec, Adamec, Boček (C), Preč (65. P. Doležel), O. Loukota
Náhradníci: Zámek, Niessner, P. Doležel, Holík
Trenér: Petr Loukota

Kučera - Zavoral (46. T. Hrazdíra), Knies, P. Zouhar, Jakubec (76. P. Beneš), Bezděk (C), Kopecký, M. Hrazdíra, Málek, Chloupek, Mareček
Náhradníci: T. Hrazdíra, P. Beneš, Jelínek
Trenér: Radek Sedláček

K utkání na horkou půdu Kunštátu jsme přijeli s cílem hrát pozorně a trpělivě ze zajištěné obrany. Tento záměr se nám v prvním poločase dařilo naplňovat, bohužel v rozmezí 30. - 35. min. jsme obdrželi dvě branky po samostatných akcích Zemana a Bočka. Ve 38. min. se po druhé žluté kartě poroučel do sprch domácí Zeman.

Do druhého poločasu tak Kunštát nastoupil v deseti. Naši hráči vědomi si tohoto faktu a s představou, že v přesile to půjde samo, totálně vyhořeli v herním projevu a nasazení. Naopak to byl Kunštát, který chtěl daleko více hrát fotbal. Tento fakt se projevil i v počtu obdržených branek v naší síti.

Věděli jsme, že náš hráčský kádr je i díky vyloučení a zraněním hodně úzký. V týdnu jsme oslovili kunštátský výbor s prosbou o přeložení zápasu na pátek. To i z důvodu možného posílení týmu hráči z Blanska. Tato přátelská prosba však nebyla vyslyšena. Ani tento fakt však neomlouvá výkon našich hráčů, kteří k utkání nastoupili.

Další důležité utkání hrajeme v neděli 7. června od 16:30 na domácím hřišti v Bořitově s Lipovcem. Pokud získáme tři body, definitivně se zachráníme a můžeme se připravovat na pátou sezónu v I.A třídě.