14. kolo , 18. dubna 2015, FK Blansko - FC Kyjov 1919 o.s.

1:2

FC Kyjov 1919 o.s.

Poločas: 0:2
Branka: 50. Mlčouček

V prvním poločase jsme zaváhali při centrech do vápna, kde propadla stoperská dvojice a nechala soupeře dvakrát skórovat v 15. a 20. min - 0:2. Výkon našeho týmu přesto rozhodně nebyl špatný, obzvláště v průběhu druhého poločasu, kdy jsme soupeře téměř nepustili k naší brance. Největší bolestí je poslední dobou proměňování šancí. Ujala se pouze jediná, když v 50. min. skóroval po rohovém kopu hlavou MICHAL MLČOUŠEK - 1:2.

Za odvedenou hru jsme si zasloužili vyrovnat. Nestalo se, ale oproti předchozímu utkání se dá říci, že se hrál fotbal na dobré úrovni, k čemuž jsme výrazně přispěli.