31.01.2010  |  Boris Hasa

B tým podlehl vysoko Březové

B o s k o v i c e - Druhý zápas zimního turnaje v Boskovicích B týmu FK APOS Blansko výsledkově vůbec nevyšel. Na konečný výsledek mělo velký vliv vyloučení Pokoje ve 30. minutě.

přát., neděle 31.1.2010, 14:00
0FK Blansko B
Sestava: Kyzlink - Hanskut, Klimeš, Pokoj, Bezděk - Klügl, Cupal, Jelínek, Beneš - Matuška, Němec střídali: Stupka, J. Mokrý, J. Rybář Trenér: Roman Šindelka
5Sokol Březová nad Svitavou
Sestava: není
Branky: Ehrenberger 3, Bárta 2

Utkání bylo z počátku vyrovnané. Rozhodující moment pro jeho další vývoj přišel ve 30. minutě, kdy byl za strčení do protihráče vyloučen blanenský stoper Jiří Pokoj. Blansko tento moment natolik rozhodil, že dovolilo svému soupeři skórovat celkově pětkrát. Hattrickem se blýskl Ehrenberger a dvě branky do sítě dorostence Kyzlinka zaznamenal bývalý hráč FK APOS Vlastimil Bárta.