14. kolo , 8. listopadu 2015, FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - FK Blansko

Branky: 1. Henzl Jan, 13. Baránek Dominik, 42. Bureš Martin - 8. Zmeko Ondřej
ŽK: 64. Dvořák - 21. O. Zmeko, 23. D. Zmeko, 59. Bílek, 71. R. Keprt
Diváků: 90
Rozhodčí: Vejtasa Simon - Beneš Jaroslav, Beneš Jiří

Hodnocení Pavla Zmeka: „V posledním utkání podzimu zajížděl náš tým na hřiště Žďáru. Pokud by bylo dnešní tažení vítězné a Svratka klopýtla s Líšní mohli jsme pomýšlet i na první místo. Ne všichni hráči se ale bohužel k tomuto poslednímu zápasu postavili čelem. Již v 1. min. naše obrana vytvořila neuvěřitelnou hrubku v podání stopera Strye, kterou soupeř okamžitě potrestal - 1:0. Za další dvě minuty tutovku domácích pohledným zákrokem zlikvidoval brankář Veselý. V 8. min. po výborné akci R. Keprta se prosadil střelou k tyči O. Zmeko - 1:1. Bohužel naše obrana jako by na umělém povrchu hrála poprvé. Ve 13. min. propadl ve středu hřiště J. Maňoušek a domácí se opět dostali do vedení - 2:1. V 17. min se ocitl před domácím brankářem D. Zmeko, míč za brankovou čáru se mu však dopravit nepodařilo. Ve 31. min. chybu L. Strye napravil pozorný Veselý. Ve 42. min. po další zbytečné ztrátě míče uprostřed pole domácí zvýšili na rozdíl dvou branek - 3:1. Do druhé půle jsme provedli dvě střídání. Hřiště opustil D. Zmeko, místo něhož šel do hry D. Flachs a D. Študenta nahradil L. Vintr. Ani toto střídání nám bohužel nepomohla otočit výsledek. Šancí jsme měli opravdu pomálu, naopak dalším čtyrem gólům v naší síti zabránil výtečně naladěný Veselý. Poslední zápas podzimu hráči nezvládli a tudíž neveze domů ani bod. Přesto je třeba vyzdvihnout výkon brankáře Veselého a záložníka R. Keprta. Doufám, že během zimní přestávky se kluci budou poctivě připravovat a nastartují jarní část lépe než ji ukončili.“