28.03.2010  |  Tomáš Vach

B tým v generálce remizoval s Lysicemi

B l a n s k o - Remízou 2:2 skončilo poslední přípravné utkání B týmu s Lysicemi. Hrálo se na škvárovém hřišti na Mlýnské.

přát, neděle 28.3.2010, 13:00
2FK Blansko B
Sestava: Trubák - Hanskut, Pokoj, Janíček T., Rajtšlégr - Klügl, Němec, Jelínek, Antal - Navrkal, Pernica
Střídali: Rybář J., Stupka
Trenér: Tomáš Šenk
2Sokol Lysice
Sestava: není
Branky: Pokoj, Pernica

První půle vyšla lépe hostům, kteří hráli s větší chutí a nasazením. My jsme hodně roztáhli hřiště a navíc se nám nedařilo v rozehrávce, čehož Lysice využívaly. První branku jsme inkasovali po hrubce Tomáše Janíčka. Jiřímu Pokojovi se podařilo ve 44. min. z hranice vápna vyrovnat.

Ve druhém poločase se náš výkon přeci jen zlepšil. Vytvořili jsme si několik šancí, kterým však chybělo důraznější zakončení. Třikrát jsme zahrávali trestné kopy z hranice vápna, Němec ani Janíček však s těmito příležitostmi příliš dobře nenaložili.

Příští týden již hrajeme mistrovské utkání s Kořencem, které startuje v 15:30.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu