03.05.2010  |  Michal Šenkeřík

Mladší žáci vyhráli ve Veselí

V e s e l í / B l a n s k o - Vítězstvím 2:0 skončilo včerejší mistrovské utkání mladších žáků na hřišti Veselí nad Moravou. Obě branky měl na svědomí Pavel Souček.

18.kolo, neděle 2.5.2010, 09:00
0FC Veselí nad Moravou
Sestava: není
Sestava: Matuška - Študent, Maňoušek (C), Zemach - Závodný, Blažek, Loula - Šíbl, Souček - Zmeko O., Vintr
Náhradníci: Zmeko D., Sedlák, Buš, Hoferek
Trenéři: Michal Šenkeřík, Jan Matuška
Branky: Souček 2

Na nedělní dopoledne pro nás připravilo domácí mužstvo perfektní podmínky pro dobrý fotbal. Veselí po úspěchu proti Svratce (vyhrálo doma 1:0) muselo být považováno za kvalitního soupeře!

Od úvodu to však byli naši kluci, kteří tlačili mužstvo soupeře na jeho půlce. Náš způsob hry, kde nebylo využito velké plochy hřiště tzv. hrou do šíře, končila naše snaha už na hranici velkého vápna a když se podařilo do něj vniknout koncovka byla nulová. Propadali jsme ve hře jeden na jednoho, bez efektivity kliček, o hře na jeden dotek nemluvě. Náš brankář si na míč sáhl poskromnu a nebyl důvod k nervozitě obránců. Branku Veselí tak musel lišácky rozvlnit až Pavel Souček při svém rozvážném zakončení před poločasem. Nebýt krásné akce v druhé půlce Ladě Šíbla s Pavlem Součkem, který suverenně zakončil, nevím s jakým výsledkem bychom odjeli.

Ostatním v zakončení nebylo souzeno, tak snad příště. Tři body jsou ceněny, jelikož Svratka opět zaváhala a dělí nás dva body, kde by mohlo rozhodnout vzájemné utkání na Svratce. Nesmíme však opomenout sekundující Spartu Brno. V květnu mají kluci pestrý program zápasové vytíženosti, kde mohou prodat svůj fotbalový um. Přeji další vítězství a už nyní se těším na další zápasy!

Další podrobnosti včetně videí naleznete zde: http://www.fkblansko.estranky.cz/clanky/krajsky-prebor/VESELI