16.06.2010  |  Michal Šenkeřík

Mladší žáci na Spartě remizovali

B r n o / B l a n s k o - Bezbrankovou remízou skončilo předposlední utkání mladších žáků v této sezóně na hřišti Sparty Brno B.

24.kolo, sobota 12.6.2010, 11:45
0FC Sparta Brno B
Sestava: není
Sestava: Matuška - Zemach, Študent, Blažek, Kohút - Závodný, Šíbl, Souček, Loula - Zmeko O., Vintr
Náhradníci: Hoferek, Sedlák
Nemocni: Loula, Maňoušek, Hemzal
Trenéři: Šenkeřík, Matuška
Vedoucí týmu: Kratochvíl

Na Spartě se nám zápas nepovedlo vyhrát. Bez vstřelení branky se nevyhrává a příležitosti byly nemalé. Takový je fotbal! V porovnání s některými důležitými mistráky, kde jsme obstáli na jedničku je tento asi nejhorší. Doufám, že klukům poslední utkání doma vyjde a znova ukáží svým věrným fanouškům co v nich je. Touto cestou zvu všechny naše příznivce na sobotní poslední mistrák s mužstvem RMS Hodonín - Šardice v 13:15 hod.