17.08.2010  |  Boris Hasa

Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězně

B l a n s k o - Vítězstvím 5:1 vstoupili do nového ročníku krajského přeboru mladší dorostenci FK APOS Blansko. Utkání se po dohodě klubů odehrálo na Mlýnské.

2.kolo, neděle 15.8.2010, 12:30
1ČAFC Židenice
Sestava: není
Sestava: Němec - Cupák (70. Manda), Brichta, Wágner, Buchta - Horáček (55. Šafařík), Michalík (68. Dvořáček), Trávníček, Zouhar - Skoupý (65. Blažek), Ševčík
Náhradníci: Šafařík, Manda, Ledvina, Dvořáček, Blažek, Kopřiva
Trenér: Petr Stupka
Branky: Ševčík 3, Trávníček, Zouhar

Petr Stupka, trenér Blanska: „I po nepodařené přípravě, kdy kluci poctivě trénovali, ale domluvená přátelské utkání se neuskutečnila pro nepřízeň počasí, jsme byli na zápas patřičně nažhavení. Bohužel ale již v 15. minutě jsme prohrávali 1:0, po krásné střele z 18 metrů. Potom jsme se konečně dostali do hry a ve 20. minutě vyrovnali. Naše převaha nabývala na síle a bylo jen otázkou, kolik se podaří našim útočníkům dát branek. Do přestávky to bylo 3:1. Po přestávce festival v zahazování šancí pokračoval a někdy až úsměvné neproměňování naších šancí ustanovilo konečné skóre na přijatelných 5:1.“