22.08.2010  |  Jaroslav Matuška

Také ve druhém kole mladší dorost suverénně zvítězil

B l a n s k o - Také ve 2. kole krajského přeboru si se svým sokem s přehledem poradili mladší dorostenci FK APOS Blansko. Pod vedením Michala Kuglery dokráčeli k vítězství nad Hodonínem - Šardicemi B 5:0.

2.kolo, sobota 21.8.2010, 14:15
Sestava: Němec - Cupák, Brichta, Wágner, Buchta - Šafařík (60. Ledvina), Michalík, Trávníček, Horáček (55. Machorek) - Zouhar (70. Blažek), Ševčík (65. Bláha)
Náhradníci: Machorek, Manda, Ledvina, Bláha, Blažek, Kopřiva
Trenér: Michal Kugler
0Hodonín-Šardice B
Sestava: není
Branky: Zouhar 2, Buchta, Horáček, Michalík

I ve druhém mistrovském utkání, znovu na domácím hřišti, mladší dorostenci po vedením trenéra Michala Kuglera (trenér Stupka na dovolené) svého soupeře jednoznačně přehráli a kromě pěti branek několikrát trefili brankovou konstrukci a další příležitosti zmařil dobrý brankář hostů. Výrazné vedení z prvního poločasu a herní převaha umožnily poslat do hry i kluky z lavičky. Uvidíme, jak se nám bude dařit na hřišti soupeře - příští sobotu nás čekají Tasovice.