30.08.2010  |  Boris Hasa

B tým vyšel v Tišnově bodově i střelecky naprázdno

T i š n o v / B l a n s k o - Ani ve druhém venkovním utkání v novém ročníku 1. B třídy, skupiny A nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko B skórovat a z Tišnova si odvezli porážku 0:2.

4.kolo, neděle 29.8.2010, 16:30
2AFK Tišnov
Sestava: není
0FK Blansko B
Sestava: Trubák - Hanskut, Němec, Janíček T., Beneš - Antal (46. Rajtšlégr), Bednář, Jelínek, Matuška - Pernica, Jarůšek (55. Paděra)
Náhradníci: Paděra, Rajtšlégr, Juránek
Trenér: Tomáš Šenk
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík

Tomáš Šenk, FK APOS Blansko B: „Zápas jsme prohráli naprosto zaslouženě. Domácí hráli jednoduše ze zajištěné obrany a dvěma rychlými brejky v podstatě zápas rozhodli. My jsme se nedokázali prosadit v útočné fázi, kde zklamala hlavně hra našich útočníků. Když už jsme se dostali do šance, byly jsme v koncovce hodně nedůrazní. Jak říkám, z výsledku a hlavně z předvedené hry jsem zklamaný.“