07.11.2010  |  Boris Hasa

B tým po šesti zápasech bodoval naplno, odnesly to Medlánky

B l a n s k o - Konečně, mohli si po včerejším utkání v Medlánkách oddechnout fotbalisté FK APOS Blansko B. Po šesti zápasech se jim podařilo naplno bodovat, když si odvezli všechny body z Medlánek.

1.kolo, sobota 6.11.2010, 14:00
1FC Medlánky
Sestava: není
3FK Blansko B
Sestava: Trubák - Rajtšlégr (75. Hanskut), Janíček T., Jelínek (C), Juránek D. - Antal, Matuška, Nečas, Blatný - Gross, Svoboda (80. Majer)
Náhradníci: Hanskut, Majer
Trenér: Tomáš Šenk
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík
Branka: Gross, Svoboda, Blatný

Tomáš Šenk, FK APOS Blansko B: „Po dlouhé době jsme bodovali naplno a musím říct, že zcela zaslouženě. Kluci podali nejlepší výkon na podzim a získali velmi důležité tři body. V utkání jsme domácí jasně přehráli. Pochvalu si zaslouží celý tým. Naším výkonem jsem byl velmi mile překvapen. Doufám, že ho zopakujeme i v posledním zápase na podzim na domácím hřišti. Kluky ještě jednou chválím.“