07.11.2010  |  Jaroslav Matuška

Starší dorost potvrdil pozici lídra, derby vyhrál 1:0

Starší dorost potvrdil pozici lídra, derby vyhrál 1:0

B l a n s k o - Stejně jako mladší kolegové zvítězili v Boskovicích také starší dorostenci FK APOS Blansko a stále si drží vedoucí pozici v krajském přeboru.

 
 
1.kolo, neděle 7.11.2010, 10:00
0FC Boskovice
1FK Blansko
Poločas: 0:0
Branka: Trtílek

Komentář k zápasu

Domácí starší dorostenci, byť se pohybují ve středu tabulky, potvrdili, že jsou kvalitním a velmi silným soupeřem. Zejména pak v ofenzivní činnosti, o čemž svědčí jejich 43 nastřílených branek, nejvíc v soutěži. Naproti tomu našich pouhých sedm obdržených branek je výsledkem velmi dobré defenzivní činnosti celého týmu. I když v mých očích v defenzivní činnosti vynikají zejména dva hráči, vedle stálice a jistoty v brance, kterou představuje David JURAN, je neméně stálou a jistou oporou defenzívy Kuba ŠPLÍCHAL. I v tomto zápase oba dva předvedli několikrát svoje kvality. Ani ofenzivní činnost našeho staršího dorostu není špatná, jen s produktivitou to občas zaskřípe. Naštěstí se do své dřívější formy postupně po delším výpadku zaviněném onemocněním vrací Tomáš ZOUHAR.

A byl to právě Tomáš, který zařídil jediný gól zápasu, když individuálně pronikl obranou domácích až k brankové čáře, odkud předložil míč ke skórování Jirkovi MAJEROVI, jehož střelu obrana s domácím brankářem dokázala pouze vyrazit k nohám Honzy TRTÍLKA a a ten už propálil míč až do sítě - 0:1. Toto skóre vydrželo až do konce, i když šance byly na obou stranách a střídaly se docela rychle. Utkání se muselo líbit, já jem přesvědčen, že Boskovice půjdou v tabulce nahoru a příští týden v odvetě v Blansku nás nečeká rozhodně nic lehkého.

Každopádně po dnešku je opět v čele krajského přeboru starší dorost FK APOS Blansko.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu