20.09.2010  |  Jaroslav Matuška

Mladší dorost navzdory marodce vypráskal Starý Lískovec

B l a n s k o - I navzdory rozsáhlé marodce v týmu dokázali mladší dorostenci s přehledem porazit Starý Lískovec, kterému nasázeli pět branek.

7.kolo, neděle 19.9.2010, 13:15
Sestava: Němec - Manda, Šebela, Brichta (C), Cupák - Horáček, Vágner, Trávníček, Zouhar - Ševčík, Bláha
Náhradníci: Dvořáček, Buchta
Trenér: Petr Stupka
Asistent: Michal Kugler
Vedoucí mužstva: Jaroslav Matuška
1TJ Tatran Starý Lískovec
Sestava: není
Branky: Ševčík 2, Cupák, Zouhar, Trávníček

K šestému mistrovskému utkání letošního soutěžního ročníku KP nastoupili mladší dorostenci na domácím hřišti proti Tatranu Starý Lískovec, který v předcházejících zápasech získal devět bodů, tedy o tři body méně než my. Trenéři Stupka s Kuglerem měli k dispozici pouhých dvanáct zdravých hráčů a na střídačku tak usedl také Robin Buchta, který nebyl zdravotně zcela fit, ale i tak chtěl v případě potřeby mužstvu pomoci.

Utkání jsme i se značnými změnami v sestavě s přehledem zvládli a už v průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili bezpečný náskok, když nejprve se individuálně prosadil Martin Ševčík, podruhé poslal míč do sítě Michal Zouhar chytrou hlavičkou, když předtím svedl vítězný souboj s jinak velmi dobrým brankářem hostů Martin Ševčík a poločasový účet uzavřel pohotovou střelou po rohovém kopu Ondra Cupák. Několikrát z brejků zahrozili i hosté, úspěšní ale nebyli.

Z jednoho z brejků ve druhém poločasu sice hosté skórovali, nám se ale podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve gólovou střelu Marka Trávníčka na brankové čáře sice zasáhl obránce, ale brance zabránit nedokázal a poslední gól zápasu po individuální akci, kdy obešel i brankáře, vstřelil do prázdné branky podruhé v zápase Martin Ševčík.

Příští týden zajíždíme do Mutěnic, které aktuálně jsou, stejně jako byl dnes Starý Lískovec, pouhé tři body za námi, a které si v tomto kole odvezly vysokou prohru z Boskovic.