24.08.2009  |  Michal Polák

Starší dorost si odvezl tři body z Kohoutovic

Starší dorost si odvezl tři body z Kohoutovic

K O H O U T O V I C E - Ve třetím kole krajského přeboru získal starší dorost cenné tři body na půdě Kohoutovic.

 
 
3.kolo, neděle 23.8.2009, 10:15
1Tatran Kohoutovice
Sestava: není
2FK Blansko
Sestava: Kyzlink - Jarůšek, Cupal, Rek, Paděra – Šplíchal – Sedláček (71. Majer), Zouhar (C), Vašák, Blatný (57. Hudec) – Bayer (87. Juránek) Náhradníci: Juránek, Majer, Hudec, Píštělka, Němec Trenér: Michal Polák
Poločas: 0:2
Branky: Zouhar, Sedláček

Komentář k zápasu

Na hřiště Kohoutovic jsme přijeli s respektem, neboť byli v předcházejících dvou kolech zatím neporaženi. Chtěli jsme se hned v úvodu utkání ujmout dirigentské taktovky a vstřelit první branku. To se nám povedlo a raketovým startem jsme proměnili úvodních pět minut utkání v dvougólové vedení. Nejprve v 2. minutě z přímého volného kopu nacentroval Jarůšek na hranici velkého vápna a krásnou promyšlenou hlavičkou k tyči nás Zouhar poslal do vedení - 0:1. Vzápětí ve 4. minutě Vašák nacentroval do vápna, kde nejdříve zakončil Jarůšek pod břevno, ale reflexivním zákrokem brankář vytěsnil míč na břevno, ovšem důrazný Sedláček propasíroval míč do sítě - 0:2. V 15. minutě byl Paděra vykázán na střídačku, aby si navlékl chrániče. Při návratu na hřiště však nepočkal na pokyn rozhodčího, který mu za tento počin udělil žlutou kartu. V 22. minutě Cupal vybojoval roh, Blatný zakroutil míč do brány, který brankář s obtíži vytěsnil nad branku. V 32. minutě po centru Vašáka se k hlavičce dostal Rek, který míč umístil krásně do šibenice, ovšem domácí brankář jej bravurním zákrokem chytil.

V 55. minutě Zouhar poslal nešťastně malou domů, míč se ve vysoké trávě takřka zastavil a z brány vybíhající Kyzlink na poslední chvíli, ve skluzu před útočícím hráčem, odkopl míč. V 76. minutě Kyzlink kontroloval nacentrovaný míč domácích, který skončil na břevně. V 79. minutě vystřelil Cupal z hranice velkého vápna a gólman si s míčem poradil. V 80. minutě domácí hráč z poloviny hřiště proniknul přes čtyři naše hráče až k hranici velkého vápna, tam naservíroval svému spoluhráči, který prostřelil Kyzlinka mezi nohama - 1:2. V 82. minutě lobovaný míč těsně minul naši branku. V 84. minutě centr Vašáka končí v rukou brankáře. V 86. minutě opět pohrozili domácí, když dlouhý balón na útočníka zlikvidoval Paděra, který nahrál hlavou domů a tím nebezpečí zažehnal. V 91. minutě Rek poslal míč podél postraní čáry na Šplíchala, který zatáhl a nahrávkou před branku hledal nabíhajícího Hudce, ten ve skluzu míč netrefil. V 92. minutě zakončil Zouhar z 25 metrů, jeho střela letěla těsně nad branku.

Ohlasy trenérů

Michal Polák: „V první polovině jsme soupeře k ničemu nepustili, prakticky neohrozili naši branku. Pravděpodobně byli zaskočeni, že již v úvodu utkání prohrávali 0:2. Vytvořili jsme si dostatek vyložených šancí, které ovšem končili pouze v brankářových rukavicích. Na přestávku jsme mohli jít s výraznějším vedením. V druhém poločase se hra srovnala a šance byly na obou stranách. Vlivem polevení v nasazení, nižší koncentraci a uchlácholení se z dvoubrankového vedení našich borců jsme dopustili vstřelení kontaktního gólu v závěru utkání. Naštěstí se nám podařilo uhájit jednobrankové vedení a odvážíme si z Kohoutovic cenné 3 body."
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu