12.06.2011  |  Jaroslav Matuška

Mladší dorost opět vysoko vyhrál, tentokrát s Břeclaví B

B l a n s k o - Také v posledním domácím utkání v rámci 25. kola krajského přeboru byl mladší dorost střelecky při chuti, když porazil tým Břeclavi B v poměru 7:1.

25.kolo, sobota 11.6.2011, 12:15
Sestava: Němec - Brichta (C) - Šebela (51. Dvořáček), Vágner, Šafařík (41. Machorek) - Zouhar (41. Bláha), Michalík, Trávníček, Horáček - Ševčík, Buchta
Trenér: Radek Majer
Vedoucí mužstva: Jaroslav Matuška
1MSK Břeclav B
Branky: Horáček 3, Buchta, Michalík, Ševčík, Vágner

Povinná výhra mladšího dorostu proti "starším žákům z Břeclavi " potvrdila konečné první místo v tabulce krajského přeboru mladšího dorostu.

Příští týden zajíždíme do Bystrce, která v páteční předehrávce prohrála v poměru 6:1 v Boskovicích a které máme vracet podzimní domácí bodovou ztrátu po remíze v poměru 2:2. To by pro hráče mělo být dostatečnou motivací, aby také v tomto posledním utkání soutěže odvedli poctivý výkon.