21.06.2011  |  Aleš Vágner a Jaroslav Matuška

Mladší dorost vyhrál i v posledním kole

Mladší dorost vyhrál i v posledním kole

B l a n s k o - Také mladší dorostenci zakončili velmi vydařenou sezónu vítězstvím 6:0 na hřišti Bystrce a stejně jako jejich starší kolegové suverénně ovládli krajský přebor.

 
 
26.kolo, sobota 18.6.2011, 12:15
0FC Dosta Bystrc-Kníničky
6FK Blansko
Sestava: Němec - Buchta, Brichta, Vágner, Bláha - Šafařík, Trávníček, Michalík, Horáček - M. Zouhar, Ševčík
Náhradníci: Dvořáček, Machorek
Trenér: Petr Stupka
Poločas: 0:4
Branky: M. Zouhar 2, Horáček, Michalík, Šafařík, Ševčík

Komentář k zápasu

Komentář obránce Aleše Vágnera:
V posledním 26. kole jsme se představili na půdě Dosty Bystrc, které jsme chtěli oplatit podzimní domácí bodovou ztrátu. Hra byla zpočátku poměrně vyrovnaná, nastoupila proti sobě dvě technicky dobře vybavená mužstva. Nám se však později podařilo lépe kombinovat, soupeře přehrávat a vypracovat více brankových příležitostí a také je proměnit (některé opět zůstaly nevyužity). První poločas jsme tedy vyhráli ve slušném tempu 4:0. Po změně stran již kvalita hry poměrně upadla, přesto byly k vidění pěkné kombinační akce a ještě naše další 2 góly."

Komentář Jaroslava Matušky:
Mladšímu dorostu se tedy i v posledním kole podařilo naplno bodovat, zvítězit rozdílem třídy a s čistým kontem a potvrdit tak svoje naprosto suverénní postavení v tabulce. Já za sebe chci klukům touto cestou poděkovat, sezóna vůbec nebyla tak snadná, jak by se podle tabulky mohlo zdát a o to víc jsem rád, že jsem u toho mohl být.

Přeji dorostencům, mladším i starším, podobně úspěšnou následující sezónu a už teď vím, že budu skalním fanouškem obou dorosteneckých týmů na domácích utkáních. A vyzývám všechny "fandy blanenského fotbalu" - choďte na zápasy dorostu, určitě nebudete litovat a uvidíte atraktivní fotbal!
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu