16. kolo , 9. dubna 2011, FK Blansko - FC Veselí nad Moravou

4:0

FC Veselí nad Moravou

Poločas: 1:0
Branka: Skoupý 2, Semčuk, Šíbl

V prvním domácím utkání jsme nezklamali a odvedli jeden z dobrých výkonů - konečně v obstojné účasti hráčů. Již od začátku jsme měli převahu a hned z jedné z prvních akcí skoroval za asistence hostujících obránců Semčuk.

Dalším ofenzivním výpadům našich hráčů se dařilo soupeři vzdorovat a tak skončil poločas výsledkem 1:0, který nás ještě musel držet ve střehu!

Ve druhém poločase se však kluci začali prosazovat a když krásnou střelou zpoza vápna rozvlnil síť soupeře Skoupý, snažení soupeře bylo u konce. Šíbl poté přidal třetí branku a když po jednom z mnoha průniků Skoupého přes několik hráčů Veselí byl v pokutovém území faulován, ujal se sám penalty a uzavřel konečný stav utkání.