21.06.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci zakončili sezónu rekordní výhrou

B l a n s k o - V posledním utkání sezóny si starší žáci na domácí půdě pohráli s oslabeným Mikulovem, kterého deklasovali v poměru 32:0!

26.kolo, sobota 18.6.2011, 11:30
Sestava: Šmerda - Keprt, O. Blažek, Zemach, Kohút - Šíbl, Pernica, Loula - Skoupý, Kratochvíl (C), Semchuk
Náhradníci: Matuška, Vintr, F. Blažek, Študent, Buš
Trenér: Michal Šenkeřík
0FC Pálava Mikulov
Branky: Kratochvíl 5, Skoupý 5, F. Blažek 3, Kohút 2, Šíbl 2, Vintr 2, Študent 2, Pernica 2, Šmerda, O. Blažek, Loula, Semchuk, Keprt, Buš, Zemach, Matuška, vlastní

V posledním kole a na domácí půdě jsme se těšili na poslední Mikulov, kdy konečně naše mužstvo bylo v plné síle čtrnácti hráčů a obou gólmanů. Chyběl pouze Souček (zápas Zbrojovky), Maňoušek (dovolená) a Panáček (hokejová příprava Komety Brno).

Pro mne bylo zklamáním s jakým torzem přijel soupeř. Při rozmluvě s trenérem mladších žáků, který musel vést toto mužstvo, bylo jasné, jak asi Mikulov funguje. Blanenští je ztrestali, neboť Krajský přebor by měl už mít mužstva s jistou úrovní. Omezit naše hráče nemělo cenu - pojali to po svém. K tomuto faktu nemám dál co dodat.