31.08.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorost v derby dominoval

B L A N S K O - V okresním derby s Boskovicemi se mladšímu dorostu dařilo na jedničku. Dokázal vstřelit 5 branek a neinkasovat ani jednu.

4.kolo, sobota 29.8.2009, 14:15
Sestava: Němec - Vitoul, Luner, Vágner, Horáček O. - Buchta, Sedlák, Hepp, Zavoral, Ševčík, Trávníček Náhradníci: Apalovič, Kunovský, Cupák, Horáček J., Kočí Trenér: Jiří Pokoj
0FC Boskovice
Sestava: není
Branky: Sedlák 2, Ševčík, Luner, Kunovský

V okresním derby s Boskovicemi jsme chtěli zopakovat dobrý výkon z Kohoutovic. Po celý zápas jsme měli mírnou převahu. Soupeř měl dvě vyložené šance, které neproměnil. Vstřelili jsme 5 branek, nastřelili tyčku a břevno a minimálně šest vyložených šancí neproměnili. Myslím, že za odvedený výkon, který hráči včetně náhradníků odvedli, jsme zaslouženě zvítězili.