01.11.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorost nadělil Kyjovu šestku

K Y J O V - Osmá výhra mladšího dorostu v řadě se nesla v duchu střelecké kanonády, kterou svěřenci trenéra Pokoje tentokrát rozpoutali v Kyjově.

13.kolo, sobota 31.10.2009, 14:00
0FC Kyjov 1919 o.s.
Sestava: není
Sestava: Němec - Vitoul, Luner, Hepp, Vágner - Buchta, Trávníček, Sedlák, Kunovský - Trtílek, Juran Náhradníci: Horáček J , Apalovič , Cupák Náhradníci: Horáček J., Apalovič, Cupák Trenér: Jiří Pokoj
Branky: Sedlák 3, Trtílek, Trávníček, vlastní

V předposledním zápase jsme nastoupili proti mužstvu, které v minulém kole zvítězilo v Rousinově. Zápas se hrál na krásném travnatém hřišti. Od první minuty bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Hráči výborně kombinovali a zakončovali pěkné akce a to ještě několik vyložených šancí neproměnili. Na všech hráčích bylo vidět, že se v tomto zápase na pěkném hřišti a pěkném počasí fotbalem vyloženě baví.