12.04.2012  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci zahájili jaro remízou s Bohunicemi

B l a n s k o - V tomto utkání jsme nastoupili proti prvnímu mužstvu v tabulce v polovině části soutěže s šestibodovou ztrátou.

13.kolo, sobota 7.4.2012, 12:05
Sestava: Matuška - Feik, Maňoušek, Buš, Šamalík - Šíbl, Vintr, Loula, Keprt - Študent (C), D. Zmeko
Náhradníci: Borek, Chroust, Sedlák, Kala
Trenéři: Michal Šenkeřík, Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Jiří Kratochvíl
0TJ Tatran Bohunice

S Bohunicemi jsme měli vždy slušnou bilanci. Podzimní utkání na hřišti soupeře vyznělo v náš prospěch v poměru 5:1. Tentokrát jsme se museli obejít bez šesti hráčů (O. Zmeko , Blažek, Souček, Zemach, Kunc, Kohút), kteří v Bohunicích při posledním vzájemném utkání hájili naše barvy.

O sestavě nebylo do soboty jasno. S kolegou jsme vsadili na zkušené kvarteto v záloze Šíbl, Vintr, Loula, Keprt, kteří odvedli maximum.

V obraně excelovali po stranách šikovní mladíčci Šamalík a mladší žák Feik, které dirigoval na postě stopera spolehlivý univerzál Maňoušek.

Do dvojice s D. Zmekem byl do útoku nasazen ze zadních řad nový kapitán Čuda s tím, že se pokusí vsítit branku. Veškeré střelecké pokusy obou mužstev vyzněly naprázdno, díky bravurním brankářům na obou stranách, kteří patří podle mého názoru k nejlepším v kraji! Zápas byl bojovný a tvrdý, padali i karty.

V prvním poločase jsme nepotrestali chyby v rozehrávce soupeře, ve druhém při nás stálo v jistých situacích štěstí.

Oba dva trenéři jsme byli spokojeni se všemi hráči, kteří si bod zasloužili. Je to určitě dobrý počin na úvod jarní části soutěže. Dokonce jsme se posunuli o jednu příčku vpřed, a neztratili tak kontakt s mužstvy nad námi.

KLUCI JEN TAK DÁL!