26.08.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Starší dorost v Havlíčkově Brodu neuspěl

B l a n s k o / H a v l í č k ů v B r o d - Ani ve svém druhém soutěžním utkání se staršímu dorostu nepodařilo bodovat a po dvou odehraných kolech zůstává bez bodového zisku.

3.kolo, sobota 25.8.2012, 10:15
2FC Slovan Havlíčkův Brod
Sestava: Němec - Brichta, Daněk, Vágner, Buchta (70. Machorek) - Zouhar, Michalík, Horáček - Šafařík, Trávníček, Ševčík
Náhradníci: Machorek, Šebela, Bláha, Keprt
Trenér: Petr Stupka
Branka: Trávníček

Začátek jsme hrubě nezvládli a za bezradnou desetiminutovku jsme pykali první brankou v naší síti, když po pravé straně unikl domácí Vopršal a ránou po zemi ke vzdálenější tyči nedal našemu brankáři šanci. Naštěstí se nám podařilo v 11. min. vyrovnat. Branku vsítil po pěkném uvolnění osamocený Trávníček. Poté se hra vyrovnala, hrálo se nahoru dolů a šance byly na obou stranách. Bohužel domácím se podařilo ve 26. min. brankou jako přes kopírák zvýšit na 2:1. Po této brance pokračovala vyrovnaná hra. Poločas skončil za stavu 2:1.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu a my měli několik velmi dobrých příležitostí, jenže se nám nepodařilo žádnou dotáhnout ke vstřelení branky. Poté se opět vytáhl brankář Filip Němec a již ve druhém utkání po sobě chytil pokutový kop. Ke konci zápasu jsme se tlačili do útoku a zredukovali obranu na tři hráče a snažili se vybojovat alespoň remízu. Šance se valily na obě strany, bohužel se nám již branku vsítit nepodařilo.

Petr Stupka, FK Blansko: „Přes velkou snahu našich hráčů se nám opět nepodařilo bodovat, i když zápasu by remíza slušela.“