3. kolo , 25. srpna 2012, FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Blansko

FC Slovan Havlíčkův Brod

2:1

Branka: Beránek

Na utkání do Havlíčkova brodu jel mladší dorost jen v jedenácti hráčích. Důvodem malého počtu bylo jak zranění (Vintr), tak dovolená hned 5 hráčů.

První poločas jsme zvládli, a přestože domácí byli o chloupek lepší, hlavně důrazem v soubojích, tak se nám podařilo první poločas vyhrát 0:1 brankou Beránka hlavou po centru Součka.

Soupeř do druhého poločasu hned třikrát vystřídal, ale na ztrátě kvality to nebylo znát. Bohužel našemu mužstvu postupně docházely síly, jen jsme čekali na konec utkání a bránili jen s vypětím všech sil, i když u některých hráčů se o tom dalo pochybovat.