04.11.2012  |  Petr Stupka

Podzimní část soutěže ukončil mladší dorost třetí porážkou v řadě

Podzimní část soutěže ukončil mladší dorost třetí porážkou v řadě

B l a n s k o - Mladším dorostencům závěr podzimu nevyšel a v sérii porážek pokračovali i v domácím utkání proti týmu SFK Vrchovina.

 
 
13.kolo, sobota 3.11.2012, 12:30
0FK Blansko
Sestava: Šmerda - Keprt, Blažek, Zemach, Svoboda (68. D. Zmeko) - Vintr, Souček (41. Šíbl), Gracias, Loula - O. Zmeko (41. Semchuk), Maňoušek
Trenér: Petr Stupka
1SFK Vrchovina
Poločas: 0:0
Branka: 60. Mazánek

Komentář k zápasu

Mladší dorostenci v prvním poločase nevyužili svoji převahu a neskóroval, soupeř také nevyužil rušivých protiútoků a první poločas tak skončil 0:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, ale soupeři se podařilo v 60. min. využit svou šanci, když se trefil Mazánek - 0:1.

Hráči Blanska bojovali a tlačili se před hostující branku, pevná obrana hostů ale odolala i poté, co svými dobrými šancemi pohrdl aktivní Ivo Loula a nepomohla ani kvalita Radka Keprta, který po vysunutí do útoku motal hostují obraně hlavu.

Utkání tak i přes velkou snahu domácích hráčů Blanska skončilo vítězstvím hostů z Nového Města.

Ohlasy trenérů

Petr Stupka, FK Blansko: „Mladší dorost zakončil podzimní část prohrou a v zimní přestávce se musí zamyslet, jak bude přistupovat k přípravě na jarní část. Dosavadní přístup hráčů k tréninkům neodpovídá kvalitě divizní soutěže.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu