19.08.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Mladší dorost vstoupil do soutěže domácí výhrou

Mladší dorost vstoupil do soutěže domácí výhrou

B l a n s k o - V prvním soutěžním utkání vybojoval mladší dorost na domácím hřišti cennou výhru nad Spartou Brno.

 
 
2.kolo, sobota 18.8.2012, 12:30
4FK Blansko
Sestava: Šmerda - Keprt, Zemach, Blažek, Maňoušek, - Zmeko, Souček, Gracias, Loula, - Semchuk, Beránek
Náhradníci: Vymazal, Matuška
1FC Sparta Brno
Poločas: 1:0
Branky: Semchuk 2, Beránek, Vymazal

Komentář k zápasu

Potíže s kádrem nastaly i v mladším dorostu. Do hráčského dresu se musel obléci i brankář Matuška a do hry nastoupili i unavení hráči, kteří vypomáhali staršímu dorostu, střelec Semchuk a defenzivní štít Gracias, a ukázali, že jsou fyzicky dobře připraveni. S navrátilci Součkem a Zmekem jsme nakonec sestavu dali dohromady a mladší dorostenci dokázali, že je v nich slibný potenciál.

Od začátku jsme byli fotbalovější, jak po technické i rychlostní stránce. Soupeř se snažil důraznou hrou mírnit rozdíly. Naše kombinační hra slavila úspěch a ve středu hřiště dominoval Pavlík Souček a zdařile mu sekundoval Tomáš Gracias, ale dobré výkony podávali také krajní záložník Loula i obránce Keprt. Obranu držel zkušený Ondra Blažek a v útoku zlobilo duo Semchuk a Beránek.

První branku vsítil po pěkném uvolnění Součkem Semchuk v 15. min. pěknou křižnou střelou k tyči. Další podobnou šanci bohužel Jurij neproměnil. Víc se nám do poločasu nepodařilo i když se nám po pěkných kombinacích dařilo dostávat do šancí.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme naši převahu potvrdit a dařilo se nám. Nejprve opět Semchuk v 50. min. prostřelil brankáře hostí. Pak se přidal v 58. min. Beránek a výhru dokonal v 70. min. Vymazal po zpětné přihrávce dobře hrajícího "obránce" Radka Keprta. Malé zaváhání naši obrany v 65. min., kdy soupeř zredukoval na 3:1, nemohlo naše vítězství zkomplikovat. Po dobrém výkonu mladší dorost zvítězil 4:1.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu