B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko v dnešním přípravném utkání s divizní Vrchovinou po dvou brankách Štěpána Kolaříka a jedné Jiřího Kratochvíla a Jana Trtílka zvítězilo 4:0.

přátelské utkání , 1. února 2017, FK Blansko - SFK Vrchovina

SFK Vrchovina

Branky: 22. Kolařík (as. Stehlík), 24. Kratochvíl (as. Trtílek), 53. Kolařík z pen., 60. Trtílek (as. Chloupek)
Rozhodčí: Miroslav Nejezchleb

Juran - Gromský, Píšek, Koláček, Feik (41. Chloupek) - Hanuš, Kolařík (60. Feik) - Chloupek (20. Kratochvíl), Trtílek, Minx - Stehlík
Trenér: Zbyněk Zbořil

Michálek - P. Blažíček (46. Bača), Burian, Vícha, Chalupa (46. R. Blažíček) - Žák, Michal, K. Skalník, Mazel - M. Skalník, Kovář
Trenér: Richard Zeman

Blansko sehrálo i v náročných klimatických podmínkách proti účastníkovi divize D kvalitní utkání, v němž bylo opět gólově produktivní. Dvakrát se prosadil záložník Štěpán Kolařík, který v přípravě podává velmi dobré výkony. Po jedné brance přidali Jiří Kratochvíl a Jan Trtílek.

Další přípravné utkání sehraje A tým FK Blansko v sobotu 4. února od 11:00. Na umělé trávě na Mlýnské budou svěřenci Zbyňka Zbořila hostit celek AFK Tišnov.