02.11.2019  |  Kryštof Severa

Druhá výhra z venkovního hřiště! S Brodem rozhodl Urbančok

U h e r s k ý B r o d - Předposlední venkovní zápas svěřenci Zbyňka Zbořila zvládli podobně jako zápas na Slovácku a z východu republiky se vrací do Blanska se třemi body za výhru 1:0!

14.kolo, sobota 2.11.2019, 14:00 | (171 diváků)
0ČSK Uherský Brod
Sestava: Horáček – Pospíšil (64. Jaroněk), Flasar (87. David), Malenovský, Chwaszcz, Mančík (80. Mareš T.), Sklenář, David M., Josefík, Mareš L. (87. Sedláček), Vrága (C)
Sestava: Doležal – Štrbák, Schwendt (55. Tulaydan), Huška (C), Urbančok (72. Přerovský), Žák (72. Štrombach), Ilko, Ordoš (81. Paděra), Sedlo, Buchta, Kopičár
Branka: 13. Urbančok.
Žlutá karta: 39. Pospíšil (Uherský Brod).
Rozhodčí: Marek – Vostrejž, Rosický.
Počet diváků: 171

Připravujeme

Zbyněk Zbořil (kouč FK Blansko): V domácím prostředí je Brod hodně nepříjemný soupeř pro každého a potvrdil to i v dnešním zápase. Pustili jsme domácí do jediné šance, ale ta přišla hned v první minutě a mohla nám naši situaci hodně ztížit. Uherský Brod hraje organizovaně, kvalitní defenziva a jsou velmi úspěšní v obou vápnech. Nám se v první půli podařilo sehrát pár dobrých akcí po přenesení hry, ale kromě gólové akce ve 13.minutě tomu vždy něco chybělo. Druhá půle byla hodně nervózní, my jsme naše brejkové situace a nebylo jich málo, řešili hrůzostrašně. Nedokázali jsme dohrávat situace, kdy jsme domácí dokázali přečíslit a hazardovali jsme s výsledkem. Chyběl tomu pojišťovací gól na 0:2, ale nakonec jsme to dotáhli k tříbodovému zisku.