09.02.2020  |  Krystof Severa

Harba hattrickem řídil výhru nad Brnem

B l a n s k o - Poslední zápas před odjezdem na soustředění Blansko proti béčku Zbrojovky Brno zvládlo a zvítězilo 5:3. Hattrickem se na výhře podílel Haris Harba.

přip, sobota 8.2.2020, 11:00
Sestava: Formánek (46.Marek) – Sukup, Huška, Štrbák (46.Paděra), Klusák – Buchta (60.Feik) – Žák, Lahodný (46.Tulaydan), Harba, Urbančok (46.Minx) – Štrombach (60.Fabuš)
3FC Zbrojovka Brno B
Branky: Harba 3, Štrombach, vlastní hosté.

Blansko mělo výborný vstup do duelu s béčkem exligové Zbrojovky. Již v desáté minutě si při rychlém přečíslění srazil míč do sítě hostující Sedlák. Blansko pokračovalo v aktivní hře a toho dokázal využít Štrombach, jenž dostal míč za Marka. Vedení o tři branky Blansku nestačilo a ještě do poločasu jej o dvě branky navýšilo. O oba zásahy se postaral Haris Harba.

Ve druhé půli Blansko polevilo a toho dokázala Zbrojovka využít a snížila postupně na 4:3, což se pochopitelně fanouškům v Blansku příliš nelíbilo a tak velice radostně přijali třetí gól Harby, jenž navýšil na 5:3.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu