2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

P r o s t ě j o v - Poslední přípravný duel poslal svěřence Zbyňlka Zbořila do Prostějova, kde Blansko dokázalo s druholigistou držet krok a remízou 2:2 ukončilo zimní přípravu.

přip , 29. února 2020, 1. SK Prostějov - FK Blansko

1. SK Prostějov

2:2

Branky:26. Koudelka (pen), 30. Šteigl – 13. Kopičár, 32. Harba.

Bréda – Pašek, Schuster, Bialek, Stříž – Koudelka, Polák, Slaměna, Lutonský – Šteigl, Stáňa.

Doležal – Klusák, Lahodný, Huška, Sukup, Buchta, Kopičár, Harba, Žák, Bartolomeu, Holiš

Poslední únorový den se ve sportovním areálu mládeže 1. SK Prostějov zrodil nerozhodný výsledek. Hosté z týmu FK Blansko se po necelé čtvrthodině hry ujali vedení, když proměnili jednu z mála svých šancí. Konkrétně ve 13. minutě si na centr blanenských nejlépe naskočil Adrián Kopičár a připsal si první branku utkání. Za dalších třináct minut se skóre měnilo podruhé. Tentokrát jsme se z branky radovali my. Po nedovoleném zákroku v pokutovém území se k penaltě tradičně postavil Honza Koudelka a ten se nemýlil. Následující minuty přinesly další dva brzké góly. Nejdříve po pěkném průniku Davida Paška a následné přihrávce na Honzu Šteigla se druhý jmenovaný prosadil přesnou ranou z malého vápna. Vedení nám však příliš dlouho nevydrželo. Přímý kop z kopačky Harise Harby měl ligové parametry a zároveň tak určil poločasový stav 2:2. Jak se později ukázalo, změna ve skóre to byla poslední. I přes závěrečný tlak prostějovského mužstva zůstaly ve druhém poločase veškeré šance na obou stranách nevyužity.