07.06.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci prohráli s Líšní

B l a n s k o - Po třech vítězstvích v řadě vyšli bodově naprázdno starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě nestačili na Líšeň, která v Blansku vyhrála 3:0.

24.kolo, sobota 4.6.2011, 11:30
Sestava: Matuška - Kohút, Zemach, Študent, Šmerda - Keprt, Vintr, F. Blažek, Loula - Semčuk, Skoupý (C)
Náhradníci: Pernica, Šíbl, Kunc
Trenér: Michal Šenkeřík
3SK Líšeň

Utržili jsme porážku, kterou jsme si nezasloužili. K utkání nastoupilo jedenáct zdravých hráčů a na postu levého obránce odehrál utkání druhý brankář Šmerda.

V parném poledni na střídačku zasedl zraněný Šíbl, Pernica a mladší žák Kunc, který byl k dispozici pouze v případě nouze (chyběli Maňoušek, Souček, O. Blažek, Buš a Kratochvíl). Pernica nastoupil, ale pro obnovení zranění odešel ze hry.

To co předvedl brankář hostujícího týmu bylo famózní. Samostatné nájezdy Skoupého, které jsem posléze přestal počítat, Louly a hlavička Zemacha do šibenice gólman vždy pocukroval. Nevím kolik by skončilo utkání, kdyby bylo přáno nám, ale soupeř proměnil vše, co jsme mu nabídli a moc toho nebylo.

Nemůžu označit výkon za špatný,ale soupeř byl v osobních soubojích razantnější, což kolikrát rozhodovalo. Body nám odcestovaly do Brna a my budeme mít o tomto víkendu volno (zápas s Boskovicemi jsme již předehráli), s očekáváním na výsledky ostatních. Uzavřeme sezonu doma s posledním Mikulovem, kde bude povinnost vyhrát. Na utkání s Líšní bude lepší zapomenout!