26.05.2020  |  Kryštof Severa

Úvod přípravy se vydařil, výhru vystřelil Tulaydan

B l a n s k o - První zápas přípravy je minulostí. Blansko porazilo nepříjemnou Vrchovinu těsným rozdílem 2:1 a připisuje si první vítězství pod novým koučem. Na výhře se podíleli góly Dan Přerovský a Jiří Tulaydan.

přát, úterý 26.5.2020, 17:30
Sestava: 1. Poločas: Záleský - Sukup, Kropáček, Mezlík, Sedlo - Šmerda, Přerovský, Urbánek, Bartolomeu - Štrombach, Duba. 2. Poločas: Nešetřil - Klusák, Huška, Buchta, Souček (Feik) - Ilko, Lahodný, Kopičár, Minx - Tulaydan, Žák
1SFK Vrchovina
Sestava: Šmída - Vašíček, Vícha, Batelka, Bača - Duda - Švanda (76. Dobrovolný), Michal (C), Skalník M.(64. Starý) - Šteffl (73. Veselý V.), Dočekal
Góly: 34. Přerovský, 87. Tulaydan - 31. Dočekal
Rozhodčí: Nejezchléb.

První poločas jasně ukázal, že Blansko má za sebou jen velice krátký čas letní přípravy. Hned v úvodu se totiž Vrchovina dostala třikrát do jasné pozice, ale jen díky výborným zákrokům Záleského se skóre neměnilo. To se změnilo až ve 31. minutě, kdy po nedorozumění v obraně Blanska dostal do ideální šance Dočekal a nezaváhal - 0:1. Na vyrovnání se nemuselo čekat dlouho. O čtyři minuty později se k centru z pravé strany dostal Štrombach a našel Dubu, který je v Blansku na zkoušce. Jeho hlavičku vyrazil brankář Vrchoviny jen k Danu Přerovskému, jenž se nemýlil - 1:1. Poločas tak skončil nerozhodně.

Druhá půle byla víceméně v režii Blanska, které dokázalo potrápit svého soupeře a zatlačit jej na jeho polovinu. Bohužel pro domácí fanoušky se domácím nedařilo akci zdárně zakončit a když už Huška dostal míč do sítě, tak se pískal ofsajd. Rozhodnutí tak přišlo až v 87. minutě, kdy se na levém křídle uvolnil Žák, předložil míč Jiřímu Tulaydanovi jenž sice netrefil míč ideálně, ale dostal jej do sítě - 2:1. Vrchovina už nenašla sílu na zvrat a výhru si připisuje Blansko.

Preseason: FK Blansko - SFK Vrchovina

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu