18.08.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Vítězství 1:0 proti Zlínu B vystřelil Přerovský, Blansko má po třech kolech MSFL 7 bodů

B l a n s k o - Na domácím hřišti jsou blanenští muži v Moravskoslezské fotbalové lize stoprocentní. Po úvodním vítězství nad Vyškovem zvládli svěřenci trenéra Zbořila běhavou bitvu se Zlínem B a po jediné brance Daniela Přerovského mohli oslavit další tři body do tabulky MSFL.

3.kolo, neděle 18.8.2019, 10:15
Sestava: Doležal – Sedlo, Huška, Štrbák, Šulek – Buchta – Přerovský (88.Feik), Žák (77.Tulaydan), Štrombach (85.Fabuš), Urbančok (73.Minx) – Schwendt (65.Paděra)
Náhradníci: Záleský - Traore, Paděra, Minx, Tulaydan, Feik, Fabuš
Trenér: Zbyněk Zbořil
Vedoucí: Radek Souček
0FC FASTAV Zlín B
Sestava: Rakovan - Bačo, Hnaníček, Cedidla, Kolář - Červenka, Štěpánek, Slaměna, Gettler (C) - Váňa, Mlýnek
Náhradníci: Lebánek - Košák, Tkadlec, Pafka, Gerža, Kaláb

Frýdek-Místek - Hlučín 2:0
Slovácko B - Rosice 3:1
Uničov - Velké Meziříčí 1:1

Zbyněk Zbořil: „Velmi těžký zápas a doslova vydřené vítězství. Pozitivní je, že jsme soupeře nepustili do jediné šance a my jsme byli velmi trpělivý a čekali na svoji příležitost. Hosté měli kompletní defenzívu z „A“ mužstva včetně brankáře Rakovana a defenzivního záložníka Hnaníčka a i proto jsme si museli na naše šance počkat. Dostali jsme se šťastnou trefou Přerovského do vedení a ve druhé půli chtěli z brejkových situací rozhodnout, ale nedali jsme jak obstřel Schwendta, tak 2x sólový nájezd Štrombacha a v závěru netrefil Fabuš ani prázdnou bránu po špatném vyběhnutí Rakovana. I právě proto to byly nervy až do závěru, ale nakonec jsme to dotáhli do tříbodového konce. Těší mě opět návštěva kola u nás v Blansku a po Vyškovu v prvním kole jsme opět atakovali tisícovou návštěvu.“