B l a n s k o - První jarní duel nevyšel svěřencům Zbyňka Zbořila příliš ideálně a na půde Uničova prohráli těsně 1:0.

32. kolo , 8. března 2020, SK Uničov - FK Blansko

SK Uničov

Branka: 55. Komenda
Žluté karty: 52. Purzitidis (UNI), 84. Ambrozek (UNI), 86. Bala (UNI) – 58. Holiš (BLA), 69. Klusák (BLA), 75. Štrombach (BLA), 87. Harba (BLA), 90. Lahodný (BLA).

Uvízl – Seibert, Bala, Můčka, Purzitidis – Ambrozek, Bača, Svoboda – Vichta, Komenda, Krč

Doležal – Sukup, Huška, Štrbák, Klusák – Buchta (85.Tulaydan) – Žák (69.Přerovský), Harba, Lahodný, Bartolomeu (63.Ilko) – Holiš (55.Štrombach)

První poločas se Blanenským poměrně vydařil. Hráči Blanska si vypracovali pár slibných příležitostí, ale míč za záda Uvízla dostat nedokázali. Poločas tak skončil bez branek 0:0.

Ve druhé části už Blansko nebylo tak aktivní a na hřišti se viditelně přitvrdilo. Bezbrankový stav vydržel až do 55. minuty, kdy se na centr Krče vyšplhal Tomáš Komenda a přesným pokusem poslal míč za Doležala. Blanenští si sice ještě nějaké ppříležitosti vytvořili, ale k přímému ohrožení Uvízla již nedošlo a připisují si první jarní prohru.