Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

6.2.Michal Kugler odešel do SpartyNového asistenta u A mužstva musí hledat vedení klubu. Michal Kugler ve své funkci vydržel pouze tři týdny. Vedení Sparty Brno mu nabídlo post hlavního trenéra A dorostu, který Michal Kugler přijal. Dosavadní asistent Tomáše Šenka už nebyl přítomen na lavičce ve včerejším utkání proti Zbrojovce Brno B.
6.2.Jan Zich opouští BlanskoBez klíčového hráče obranné řady Jana Zicha se budou muset obejít fotbalisté FK APOS Blansko. 28letý obránce se v týdnu nedohodl s vedením klubu na finančních podmínkách. Jeho dalším působištěm bude zřejmě celek FC Dosta Bystrc, za něž odehrál včera celé utkání na zimním turnaji v Líšni proti domácímu celku.
13.2.David Bednář se trefilSvoji první branku v novém působišti zaznamenal záložník David Bednář.
V 50. minutě utkání HFK Olomouc - FK Pardubice vyrovnal stav na 1:1 a zavelel tak k obratu, když nakonec svěřenci Petra Uličného zvítězili 3:1.
14.2.Dorost porazil Boskovice BPo výborném výkonu si dorostenci připsali své první vítězství na Artézia cupu v Boskovicích, kde nastupují pod hlavičkou FK APOS Blansko B. Svěřenci trenéra Pokoje st. si po brankách Majera a Zouhara poradili s B týmem Boskovic v poměru 2:1 (0:0). Sestava: Juran (46. Němec) - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Bayer - Sedláček, Zouhar, Vašák, Hepp - Koupý, Majer, Náhradníci: Trávníček, Buchta.
15.2.Slanina do Blanska nezamíříJednání o možném návratu brankáře Aleše Slaniny bohužel nedopadla vzájemnou dohodou. I když v první fázi Aleš podmínky stanovené Blanskem akceptoval a vedení se domluvilo na částce za hostování i s mateřským Čebínem, k jeho angažování nakonec nedojde. Slanina koncem minulého týdne obdržel lukrativnější nabídku od Dosty Bystrc, se kterou je nyní v jednání. Vedení klubu i nadále usilovně pracuje na posílení postu brankáře, v jednání je i příchod zkušeného záložníka a jednoho útočníka.
22.2.Dorost prohrál s PodivínemStarší dorostenci prohráli v přátelském utkání na umělé trávě v Boskovicích s účastníkem 1.A třídy Podivínem s poměru 1:4 (0:1). Jedinou branku vstřelil Trávníček. Sestava: Juran - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Bayer - Hepp, Vašák, Zouhar, Sedláček - Koupý, Majer. Náhradníci: Trávníček. Vágner, Buchta.
22.2.Boskovice deklasoval B týmPoprvé na zimním turnaji v Boskovicích se letos představilo B mužstvo. To sice po prvním poločase vedlo nad A týmem Boskovic díky dvěma brankám Tomáše Svobody 2:1, nakonec však odešlo poraženo po výsledku 2:6.
24.2.Karásek v Blansku i na jařeÚtočník Jan Karásek, který na podzim v dresu našeho klubu nastřílel pět branek a u dvou asistoval, bude i na jaře oblékat dres Blanska. Včera se na tom dohodl s vedením klubu. V pondělí by se měly doladit podmínky celého transferu s mateřským klubem Karáska Olympií Ráječko.
25.2.Pernica zařídil Brnu bodRadostné chvíle prožíval po necelých 11 minutách úvodního utkání 18. kola Gambrinus ligy odchovanec blanenské kopané Luděk Pernica. Brno po jeho výstavní trefě vyhrálo na půdě Slavie první poločas 1:0, bod pro domácí zachraňoval veterán Vlček.
27.2.Ml. dorost prohrál s LíšníMl. dorost odehrál včera od 13:00 na UT v areálu VUT v Brně svůj první přípravný zápas proti ml. dorostu SK Líšeň, který po podzimní části letošního ročníku moravskoslezské divize ml. dorostu, skupiny D je průběžně na pátém místě. Po vyrovnané první půli (1:1), padlo ve druhém poločasu dalším osm branek, utkání skončilo 4:6 ve prospěch Líšně. Branky Blanska vstřelili 2 Ševčík, a po jedné Trávníček a Zouhar. Příští sobotu odehrají svěřenci trenéra Stupky další přípravný zápas, znovu na UT v Brně v areálu VUT od 14:00 proti dorostu Rudice.
28.2.Dorost prohrál se SvitavamiStarší dorostenci prohráli ve včerejším utkání 6. kolo Artézia Cupu na UT v Boskovicích s A týmem Svitav 0:5 (0:2). Sestava: Juran - Bayer, Šplíchal, Kučera, Urbánek - Sedláček, Vašák, Zouhar, Hepp - Majer, Koupý. Náhradníci: Zavoral, Matuška, Vágner.