Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

9.7.A tým na úvod prohrál Porážkou 1:3 (0:1) se Zbrojovkou B skončilo první přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko v rámci letní přípravy. Jedinou branku Blanska vstřelil v 65. minutě po přihrávce Tomáše Zouhara Marek Pernica.
9.7.Libor Škvarenina má synaČlenovy výkonného výboru Liboru Škvareninovi se dnes v 10:45 narodil syn Filip. Druhorozený potomek bývalého obránce FK APOS Blansko měří 51 cm a váží 3,2 kg. Liborovi srdečně gratulujeme a přejeme jeho synovi i celé rodině hlavně hodně zdraví!
12.7.V neděli se Spartou BrnoDalší přípravné utkání sehrají fotbalisté FK APOS Blansko tuto neděli 17. 6. na stadionu na Mlýnské. Jejich soupeřem bude divizní Sparta Brno. Výkop utkání je v 17:00.
15.7.Ve středu proti BohunicímDalší přípravný zápas přibyl do programu A mužstva FK APOS Blansko. Ve středu 20. 7. sehrají svěřenci Michala Kuglera utkání s nováčkem divize Tatranem Brno Bohunice. Zápas se hraje od 17:30 na stadionu na Mlýnské.
16.7.Farníka testuje VyškovZáložník Radim Farník, který byl na jaře nejlepším střelcem Blanska v divizi, je v tomto týdnu na testech v týmu SK ROSTEX Vyškov. Ve středu odehrál Radim Farník za Vyškov přátelský zápas proti Líšni a vstřelil v něm vítěznou branku, která znamenala vítězství 2:1. O případném novém angažmá blanenského záložníka se rozhodne v příštím týdnu.
18.7.Fousek v Blansku hrát nebudeMladý obránce Přemysl Fousek v Blansku nakonec působit nebude. Hráč, kterého trenér Michal Kugler testoval v prvním přípravném utkání se Zbrojovkou Brno B dal přednost angažmá v divizní Dostě Bystrc.
18.7.Farník zamířil do VyškovaOfenzivní záložník Radim Farník odchází na půlroční hostování do divizního celku SK ROSTEX Vyškov. Dnes se na tom dohodli zástupci obou klubů, kteří posvětili Farníkovo půlroční hostování ve 4. týmu uplynulého ročníku divize. Radim Farník se do Blanska vrátil na jaře roku 2007 po ukončení angažmá v Líšni a výraznou měrou se podílel na postupu do divize a posléze do MSFL.
19.7.Ml. dorost prohrál s VyškovemMladší dorostenci dnes sehráli na stadionu na Mlýnské přátelské utkání s týmem Vyškova. Svěřenci Petra Stupky a Davida Bednáře v něm prohráli 2:6 (1:3). Branky: 31. Michalík, 65. Kratochvíl z pen. Sestava: Šmerda - Šebela, Pernica, Brichta, Machorek - Šafařík, Kratochvíl, Michalík, Bláha - Gracias, Vymazal, střídali: Dvořáček, Furch, Blažek, Kolář, Pokorný.
24.7.Starší žáci zahajují přípravuStarší žáci (ročník 1997 a 1998) pod vedením trenéra Michala Šenkeříka zahajují v úterý 26. 7. letní přípravu. Sraz na úvodní trénink je v 17:30 na stadionu na Údolní. Další trénink bude následovat ve čtvrtek v 17:30 opět se srazem na stadionu na Údolní.
26.7.V sobotu s Vyškovem U19A mužstvo sehraje generálku před startem nového ročníku krajského přeboru tuto sobotu 30. 7. od 10:30, kdy nastoupí na stadionu na Mlýnské proti dorostencům Vyškova U 19.
29.7.Ml. dorost proti BystrciZítra sehrají na stadionu na Mlýnské přátelské utkání také mladší dorostenci. Jejich soupeřem bude mladší dorost FC Dosta Bystrc a utkání se bude hrát od 13:00.
30.7.Ml. dorost porazil BystrcMladší dorostenci v dnešním přátelském utkání porazili dorostence Dosty Bystrc 1:0 (1:0), jedinou branku vstřelil Kratochvíl. Sestava: Pokorný, Šebela, Blažek ml., Brychta, Blažek st., Šafařík, Pernica, Michalík, Zouhar, Kratochvíl, Gracias, střídali: Šmerda, Vymazal, Kolář.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu